DO ANIMATORÓW I PEDAGOGÓW, AMATORSKICH ZESPOŁÓW TEATRALNYCH, PASJONATÓW SZTUKI ANIMACJI
Dla wszystkich z Państwa, którzy chcą zdobyć  więcej informacji, bądź spotkać się z innym punktem widzenia Scena Lalkowa proponuje swoją pomoc merytoryczną i chętnie podzieli się swoim doświadczeniem.
Oferta może być formą pomocy konsultacyjnej, bądź uczestnictwem w warsztatach skrojonych na Państwa potrzeby.

DO OŚRODKÓW KULTURY, ŚWIETLIC WIEJSKICH I ŚRODOWISKOWYCH, MIEJSC GDZIE KULTURA SIĘ LICZY
Z chęcią wybierzemy się do Państwa placówek by wesprzeć Państwa działania animacyjne. Możemy przenieść swoje działania i warsztaty, bądź stworzyć nowe propozycje biorąc pod uwagę środowisko lokalne w którym pracujecie i dla którego budujecie ofertę kulturalną. Jesteśmy mobilni i otwarci na współpracę.

ODBIORCA INDYWIDUALNY
Nie trzeba być zrzeszonym by skorzystać z naszej oferty. Wystarczy przyjść i przedstawić swoje potrzeby a potem włączyć się do wspólnej animacji.

KLUB PATRZWORK
to miejsce, które jest otwarte na propozycje animacyjne zarówno  osób indywidualnych jak  i organizacji pozarządowych. Tu można przeprowadzić własne działania, które mają wpływ na rozwój społeczności lokalnej.
Można również spotkać się z przyjaciółmi przy kawie czy grach planszowych.
Można po prostu posiedzieć i chłonąć atmosferę bycia razem.

SPRZĘT
Jeżeli organizujecie jakieś działanie kulturalne i brak Wam zaplecza sprzętowego zgłoście się do nas.
Spróbujemy zaproponować odpowiednie rozwiązania, które podwyższą jakość Waszych akcji przenosząc ciężar finansowania z infrastruktury na merytorykę zadania.