DOBRANOCKI TEATRALNE

to rodzinny zwyczaj chodzenia na spektakle teatralne. Każdy teatralny wieczór zakończony jest spotkaniem z artystami, którzy, jeżeli widz będzie tego oczekiwał, odsłonią kulisy powstawania spektaklu i podzielą się elementami wiedzy o teatrze.

Strona domowa projektu www.dobranockiteatralne.pl

TEATRALNE CZWARTKI

Działania rozwijające umiejętności przyswajania sztuki i jej recepcji. Adresowane do dzieci przy jednoczesnym współuczestnictwie dorosłych rodziców/opiekunów, dziadków, starszego rodzeństwa.

TEATR CISZY

to wzbudzenie chęci twórczej pracy z wykorzystaniem ruchu. Rozbudzanie wrażliwości na piękno, które zaczerpnięte zostaje ze sztuki. W ramach prowadzonych zajęć prezentowana jest technika pantomimy.

KLUB PATRZWORK

to już grono dobrych znajomych, którzy wspólnie realizują idę kultury otwartej na nowe pomysły, na każdego klubowicza, na aktywność i chęć rozwoju oraz doskonalenia się, na międzypokoleniowe uczenie się od siebie nawzajem. Na działania dedykowane rodzinnym spotkaniom w kulturze.
Do Klubu PatrzWork zapraszamy w każdy czwartek (oprócz świąt i wydarzeń związanych z działalnością artystyczną Sceny Lalkowej) w godzinach 17:00 – 19:00.

Odwiedź profil naszego Klubu na FB www.facebook.com/PatrzWork
Przewiń do góry